Snelle weg
Zoeken:
Quicklinks:
»Nieuws, Reviews, Specials
»Producten
»Nieuwe forumberichten
»Nieuwsbrief
Nieuws
GO 1000 (en 1005) in oktober beschikbaar
Hardware

GO 1000 (en 1005) in oktober beschikbaar

2 september 2010 - 14:38 uur¦57 reacties
De eind april aangekondigde GO LIVE 1000 zal pas volgende maand te koop zijn. Er komt dan tevens een GO LIVE 1005 met 5 inch aanraakscherm.
Reageer op dit artikelEmail dit artikelPrint dit artikel
Door Sandra Kromkamp
GO 1000 (en 1005) in oktober beschikbaarErg precies was TomTom niet eind april over de beschikbaarheid van het nieuwe paradepaardje, de TomTom GO LIVE 1000. Tijdens de presentatie in Amsterdam werd slechts gesproken over "deze zomer". En daar moesten we het voorlopig dan maar mee doen.

Oktober
Nu blijkt dat deze inschatting iets te optimistisch is geweest en dat we wat langer moeten wachten. Vandaag maakt het bedrijf aan de vooravond van de electronicabeurs IFA (Berlijn, 3 tot en met 8 september) bekent dat de nieuwe high-end GO in oktober beschikbaar zal zijn in de winkel. Nieuws is verder dat er naast de 1000 (met 4,3 inch scherm) tevens een GO LIVE 1005 met een 5 inch aanraakscherm te koop zal zijn.

"Ons nieuwe paradepaardje, de GO LIVE 1000-reeks, geeft een kijk in de toekomst van autorijden," aldus John Blackett, Vice President Product Marketing van TomTom. "Met functies zoals een uiterst gebruiksvriendelijk touchscreen, TomTom HD Traffic verkeersinformatie, een zeer comfortabel te bedienen magnetische houder, snellere routeberekening en onze meest gedetailleerde kaarten tot nu toe zorgen deze super navigatiesystemen ervoor dat bestuurders sneller, veiliger en slimmer dan ooit op hun plaats van bestemming komen."

Prijzen
In Berlijn onthulde TomTom ook al de officiële adviesverkoopprijzen voor de nieuwe devices: ¤ 299,95 voor de GO LIVE 1000 en ¤ 349,95 voor de GO LIVE 1005.

Meer over de nieuwe GO kun je lezen in ons verslag van het TomTom-event in april. Over Navcore 10, de software waarop de nieuwe GO zal draaien, hebben we in april ook al volop gepubliceerd in de special 'TomTom NavCore 10; de allereerste blik!'.

Bookmark en Delen

Ander Nieuws:
Reageer op dit artikel
Reacties op dit artikel:
Geplaatst op: 2 september 2010, 15:58 uur
Door: popcornoldies
popcornoldies
Pfff daar gaan we weer.
TT en datums is niets nieuws biggrin.gif

Geplaatst op: 2 september 2010, 16:46 uur
Door: JoostBoZ
JoostBoZ
Hoe slecht is TomTom wel niet als het gaat om dit soort dingen... Even een vergelijking hoe een bedrijf als Apple dit doet.

Apple: "Mensen, we hebben een compleet nieuwe iPod lijn ontworpen... Verkrijgbaar vanaf volgende week".

TomTom: "Mensen, we hebben een nieuwe TomTom GO ontworpen... Verkrijgbaar over een HALF JAAR".... of misschien zelfs langer...

Geplaatst op: 3 september 2010, 16:47 uur
Door: rooo
rooo
Het zijn allebei FLUT bedrijven! Gaat alleen maar om de cijfertjes, Samsung etc haalt ze lang en breed in...

Over 5 jaar hoor je in ieder geval niets meer van TomTom geloof me... Apple geef ik nog een kans...

Geplaatst op: 4 september 2010, 10:23 uur
Door: blue8300
QUOTE (rooo | 3-09-2010, 16:47) «

Het zijn allebei FLUT bedrijven! Gaat alleen maar om de cijfertjes, Samsung etc haalt ze lang en breed in...

Over 5 jaar hoor je in ieder geval niets meer van TomTom geloof me... Apple geef ik nog een kans...




biggrin.gif biggrin.gif

Het is vermoedelijk daarom dat TomTom nog altijd met een grote marge de wereld marktleider is en dat bvb Sony beslist heeft om met hun samen te werken voor hun autonavigatie blush.gif



Apple is meer dan een keer bijna failliet verklaard in het verleden omdat ze niet willen begrijpen dat Hardware en Software appart moest gezien worden...ze blijven veel te duur en gesloten systemen verkopen... hun redding was het kopieren van ideeen van andere (iPod), een goeie designer en vooral een perfecte reklame campagne. Hun pordukten zijn nergens baanbrekend of beter maar ze doen het wel geloven aan hun klanten en de mensen trappen erin...

Tomtom heeft wel degelijk het beste systeem en zijn baanbrekend met bvb Live funkties, HD traffic, enz.
Geen een andere merken kan dit leveren.


Geplaatst op: 4 september 2010, 12:57 uur
Door: Bika
Bika
IK wacht lekker af wanneer die nieuwe tommies eraan komen.
Heb geen haast want mijn 730 doet het nog prima.
Als ik die dan voor een leuk prijsje kwijt kan zien ik een 1005 wel zitten.

Geplaatst op: 4 september 2010, 13:47 uur
Door: BramvT
BramvT
QUOTE (blue8300 | 4-09-2010, 10:23) «

Tomtom heeft wel degelijk het beste systeem en zijn baanbrekend met bvb Live funkties, HD traffic, enz.
Geen een andere merken kan dit leveren.

Als je dat maar weet good.gif

We mopperen natuurlijk (terecht) als hun server er weer eens uitligt (vooral als er nieuwe kaarten zijn), ik heb de afgelopen 6 jaar weleens andere merken gehad (heel kort, dat wel), zoals Garmin, Cartrek, Navman, MIO, Medion e.d....maar qua menustructuur kan daar geen enkel merk aan tippen, ook Navigon niet.
Je kunt er bijna alles zelf mee afstellen naar wens, kleuren, geluiden..zelf andere flitspalen toevoegen of POI's en natuurlijk de mogelijkheid om onder het rijden obstakels of wegen te blokkeren (zelfs 100, 500, 1000 meter e.d.).

Welk andere merk heeft dat allemaal ? rolleyes.gif

Geplaatst op: 4 september 2010, 14:03 uur
Door: Bika
Bika
Toen ik mijn 730 wilde aanschaffen probeerden ze in de winkel om mij op andere gedachte te brengen met een ander merk te kopen.
Ik zei toen het is wel eens wat bij TT maar uiteindelijk komt het altijd goed.
Neem nu de problemen met de voet van de 910, iedereen kreeg een nieuwe soms meerdere zelfs.

Geplaatst op: 8 september 2010, 12:16 uur
Door: ArsLP
ArsLP
Volgens de gpsshop heeft de Go 1000 maar 2GB aan intern opslagcapasiteit. blush.gif

Technische specificaties van de TomTom GO LIVE 1000
Specificatie Waarde
Product
Fabrikantcode 1CS0.002.14
Artikelnummer 110267
GPS
Kaartdekking Benelux + EuropaNaar de keuzehulp
Kaartdatabank Tele Atlas
Flitspaalverklikker JaNaar de keuzehulp
GPS-module Broadcom
Tekst-naar-spraakfunctie Ja
Coördinatennavigatie JaNaar de keuzehulp
Rijbaanbegeleiding Ja
Intelligent route-advies Ja
Fysieke eigenschappen
Breedte 12,7 cm
Hoogte 8 cm
Dikte 1,9 cm
Gewicht 220 gram
Kleur Zwart
Antenne Intern
Multimedia
Luidspreker Ja
MP3-speler NeeNaar de keuzehulp
FM-zender Nee
Fotonavigatie NeeNaar de keuzehulp
Systeem
Kloksnelheid 500 MHz
Display
Schermtype TFT-LCD
Schermresolutie 480 x 272 pixels
Schermdiagonaal 4,3 inch
Kleurenscherm Ja
Geheugen
Intern RAM-geheugen 128 MB
Geheugen uitbreidbaar NeeNaar de keuzehulp
Opslagcapaciteit 2 GB
Wireless
Bluetooth Ja
Bluetooth handsfree-carkit JaNaar de keuzehulp
Navigatie-interface
Touchscreen Ja
Spraakherkenning
Voice command Ja
Accu
Type accu Li-Ion
Accu Ja
Verwisselbare accu Nee
Sigarettenaansteker in auto Ja
Stand-bytijd (max.) 2 uur
Overigen
TMC-ontvanger LIVE-servicesNaar de keuzehulp
Waterbestendig Nee
Waterdicht (IPX7) NeeNaar de keuzehulp
Merk TomTomNaar de keuzehulp
Handleiding Nederlands (schriftelijk)
Minimale systeemeisen Windows Vista, Windows 2000/XP
Fabrieksgarantie 1 jaar
Garantietype Carry-in-garantie

Geplaatst op: 8 september 2010, 12:41 uur
Door: Bika
Bika
QUOTE (ArsLP | 8-09-2010, 12:16) «

Volgens de gpsshop heeft de Go 1000 maar 2GB aan intern opslagcapasiteit. blush.gif


Dat is beroerd en geen mogelijkheid om uit te breiden.
Dan weet ik het echt nog niet.
Er komt ook een 1005

Geplaatst op: 8 september 2010, 13:06 uur
Door: ArsLP
ArsLP
Er blijkt volgens de site van TomTom gewoon 4GB intern geheugen te zitten er kan alleen geen Sd of mini SD kaart in, dit is vast gedaan om...... wie het weet mag het zeggen excl.gif

Zie hier-> http://www.tomtom.com/nl_nl/products/car-n...:specifications

Sorry, dan vind ik hem te duur. Ze worden vanzelf goedkoper, zo`n haast heb ik er nu ook niet mee.
1- geen MP3 (voor mij een gemis)
2- geen FM zender (voor mij een gemis)
3- geen foto`s
4- geen SD of mini SD ( voor mij een gemis)

TomTom doe je werk maar weer over. angry.gif

Bekijk alle reactiesBekijk alle reactiesReageer op dit artikel
Relevante content

Het eigendom van de intellectuele rechten op de site en zijn inhoud, alle rechten over de inhoud, vormgeving en (technische) architectuur van deze site,
en met name - maar niet uitsluitend - over de teksten, foto's, illustraties en logo's, zijn uitdrukkelijk voorbehouden.

jouwTomTom is 100% onafhankelijk van en op geen enkele wijze verbonden aan fabrikant TomTom.



© 2012 jouwMedia bv