TomTom XXL ook in Europa beschikbaar
27 oktober 2009 - 11:20 uur
Door Sandra Kromkamp
De vorige maand in de Verenigde Staten en Canada geïntroduceerde XXL komt ook beschikbaar in Europa. Dit TomTom-device met 5 inch aanraakscherm is inmiddels op onder andere de Nederlandse TomTom-site verschenen.
Het bedrijf heeft ook al een prijskaartje aan de XXL gehangen: op de website van het bedrijf staat deze grootste TomTom ooit aangekondigd voor ¤ 299,-.
Europa
De XXL wordt geleverd inclusief IQ Routes-technologie, Map Share, geavanceerde rijstrookaanwijzingen, EasyPort-houder en Tele Atlas-kaart van Europa. Deze beslaat het volledige wegennet van Andorra, België, Bulgarije, Denemarken, Duitsland, Estland, Finland, Frankrijk, Gibraltar, Groot-Brittannië, Hongarije, Ierland, Italië, Kroatië, Letland, Liechtenstein, Litouwen, Luxemburg, Monaco, Nederland, Noorwegen, Oostenrijk, Polen, Portugal, San Marino, Slovenië, Slowakije, Spanje, Tsjechië, Vaticaanstad, Zweden en Zwitserland. Daarnaast is voorzien in het aansluitende wegennetwerk van Albanië, Bosnië-Herzegovina, Macedonië, Moldavië, Montenegro, Oekraïne, Roemenië, Rusland, Servië en Wit-Rusland.Scherm
De XXL is de eerste TomTom met een aanraakscherm van 5 inch. Tot nu toe moesten we het doen met een maximum van 4,3 inch in de GO-serie en de XL. De resolutie van het scherm is overigens hetzelfde gebleven: 480 bij 272 pixels.

8 reacties



