@sfinxie: Bedankt voor je reaktie. Ik heb geprobeerd wat je zei maar het probleem blijft bestaan. Ik heb enkele mappen en submappen aangemaakt met daarin enkele tracks (met allemaal dezelfde tag), maar helaas...het werkt niet. Ik hoop dat ik duidelijk heb uitgelegd wat het probleem is.
Het probleem is niet zozeer het ordenen van de losse tracks, maar het ordenen van de mapjes.
Ik krijg als ik op "afspeellijst" klik zo'n 30 mappen en submappen te zien. Bij de vorige TT/Navcore kreeg ik maar 1 mapje te zien, bijv. popmuziek. Als ik die aanraakte kreeg ik de submapjes te zien bijv. Elton John, Dire straits. Vervolgens raakte ik dan Dire straits aan en selecteerde het nummer dat ik wilde horen. Maar nu heb ik 1 lange lijst met wel 30 mapjes en submappen en loop ik eindeloos te scrollen.
Is dit probleem herkenbaar voor jou of bedoelde je toch iets anders? Ik denk zelf nl. dat de oorzaak niet in de tags ligt... (zie mijn verhaal)
Wellicht anderen nog tips?
Groet RK77